Na stadionie Stade Louis II odbył się mecz pomiędzy Monaco oraz Lorient zakończony wynikiem 0-0

Monaco kontra Lorient, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-02-13 12:00 na stadionie Stade Louis II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Monaco a Lorient.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Monaco a Lorient wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 45' Ruben Aguilar 73' Maghnes Akliouche 89'

Żółte kartki Lorient: Quentin Boisgard 37' Armand Lauriente 81'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Monaco stanie naprzeciw Bordeaux, następne spotkania z drużynami Reims oraz Marseille a Lorient z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Lyon.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych graczy futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Caio Henrique Quentin Boisgard częstokroć zapewniły wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami okazują się zażarte, rzadko bywa, iż potyczki nudzą kibica. Ustawicznie zdarzają się niezwykłe gole i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Monaco i Lorient oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Louis II.