Spotkanie Monaco - Lorient zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stade Louis-II

W niedzielnym starciu Ligue 1 drużyny Monaco i Lorient nie szczędziły emocji kibicom zgromadzonym na Stade Louis-II. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał 1-1. Spotkanie odbyło się dzień wcześniej, 17 marca o godzinie 14:00, jako część 26. kolejki ligowej.

Relacja z przebiegu meczu

Mecz pomiędzy drużynami Monaco a Lorient zakończył się remisem 2:2. Spotkanie odbyło się na Stade Louis-II w ramach 26. kolejki Ligue 1.

Sprawozdanie z meczu

Zapowiadał się wielki pojedynek na francuskich boiskach, gdy na murawę Stade Louis-II wybiegły drużyny Monaco i Lorient. Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, a kibice obu zespołów dopingowali swoich ulubieńców od pierwszego gwizdka sędziego.

Sędzią głównym spotkania był Francuz Bastien Dechepy, który od samego początku musiał utrzymać kontrolę nad zmagającymi się drużynami.

Pierwszą bramkę meczu zdobyli Goście już w pierwszej minucie gry. W. Singo ustalił wynik na 0:1, zaskakując tym samym fanów gospodarzy. Jednak Monaco szybko odpowiedziało. F. Mendy w 27. minucie doprowadził do wyrównania, dając swojej drużynie powód do radości.

Druga połowa przyniosła kolejne emocje. Y. Fofana w 60. minucie poprowadził Monaco na prowadzenie po asyście A. Golovina. Sytuacja się skomplikowała dla Lorient, ale nie zamierzali się poddać.

W doliczonym czasie gry, T. Bakayoko strzelił bramkę na wagę remisu dla Gości, ustalając wynik końcowy na 2:2. Mimo desperackich starań obu drużyn, żaden z zespołów nie zdołał zdobyć zwycięskiej bramki.

Na boisku nie zabrakło kontrowersji. Zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki za faule, a Denis Zakaria z Monaco oraz Aiyegun Tosin z Lorient musieli opuścić boisko po czerwonych kartkach w końcowych minutach spotkania.

Następne mecze zapowiadają się interesująco dla obu ekip. Monaco zmierzy się z Metz, Rennes i Lille, natomiast Lorient czekają starcia z Stade Brestois 29, Montpellier i Paris Saint Germain.

Po emocjonującym spotkaniu na Stade Louis-II, kibice obu drużyn mogą być zadowoleni z zażartej walki i widowiskowej piłki nożnej, jaką mieli okazję podziwiać.