Dnia 2023-05-21 15:05 miał miejsce mecz Lorient - Lens: wynik końcowy 1-3

Lorient - Lens zakończony wynikiem 1-3. Dnia 2023-05-21 15:05 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Lorient a Lens.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lorient i Lens zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: R. Faivre 6' 1-0 F. Sotoca 20' 1-1 S. Fofana A. Thomasson 25' 1-2 S. Fofana 87' 1-3 A. Claude-Maurice

Żółte kartki Lorient: Darline Yongwa 71' Gedeon Kalulu 75'

Żółte kartki Lens: Deiver Machado 39' Facundo Medina 43'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter meczu to Stephanie Frappart, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Lorient zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Ajaccio. Kolejno natomiast Lens z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Darline Yongwa Deiver Machado stale sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na wspaniałe asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Lorient i Lens oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.