Mecz Strasbourg vs Lorient zakończony wynikiem 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Lorient, rozegrany na Stade de la Meinau, zakończył się zwycięstwem gości 3-1. Lorient już na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem, które utrzymał do końca spotkania. Starcie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Ligue 1, a odbyło się ono 18 lutego o godzinie 12:00.

Relacja z meczu Strasbourg - Lorient

Wczorajsze widowisko na Stade de la Meinau między Strasbourg a Lorient było pełne emocji i zwrotów akcji. Gospodarze chcieli zdobyć trzy punkty, ale to goście okazali się skuteczniejsi i opuścili boisko z zasłużonym zwycięstwem 3-1.

Sprawozdanie z meczu:

1' - Rozpoczęcie spotkania na Stade de la Meinau. Obie drużyny rozpoczęły ostro, starając się przejąć inicjatywę od pierwszych minut.

2' - GOOOOOL! M. Bamba otwiera wynik spotkania na korzyść gości! Strasbourg szybko traci bramkę i musi teraz gonić wynik.

26' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Habib Diarra zostaje ukarany przez sędziego za faul.

45' - GOOOOOL! M. Bamba ponownie trafia do siatki, podnosząc prowadzenie dla Lorient tuż przed przerwą. Strasbourg musi znaleźć odpowiedź w drugiej połowie.

49' - GOOOOOL! Tym razem to J. Ponceau zdobywa bramkę dla gości, powiększając przewagę Lorient na 0-3! Sytuacja staje się coraz trudniejsza dla gospodarzy.

51' - GOOOOOL! F. Guilbert daje odrobinę nadziei Strasbourg, zdobywając bramkę na 1-3. Czy to będzie przełomowy moment dla gospodarzy?

67' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Junior Mwanga dostaje kartkę za faul na boisku.

86' - ŻÓŁTA KARTKA dla Gości! Souleymane Isaak Touré zostaje ukarany przez sędziego za brutalną interwencję.

87' - Kolejna ŻÓŁTA KARTKA dla Gospodarzy! Ângelo nie zachowuje zimnej krwi i popełnia faul.

90' - CZERWONA KARTKA dla Gospodarzy! Dilane Bakwa opuszcza boisko po drugiej żółtej kartce. Strasbourg kończy mecz w dziesiątkę.

Pomimo starań gospodarzy, Lorient okazał się zdecydowanie skuteczniejszy, zdobywając trzy punkty na wyjeździe. Strasbourg musi teraz szybko podnieść się po tej porażce i skoncentrować na kolejnych spotkaniach w ramach Ligue 1.

Następne mecze dla Strasbourg to starcia z Stade Brestois 29, Lyon oraz Montpellier, natomiast Lorient zmierzy się z Nantes, Rennes i ponownie z Lyonem. Emocje w Ligue 1 nie maleją, a kibice nie mogą się doczekać kolejnych starć na francuskich boiskach.