Montpellier - Lorient, wynik spotkania: 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Montpellier a Lorient w ramach 28. kolejki Ligue 1 zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, dopiero po przerwie Montpellier potrafiło przełamać obronę rywala i zdobyć bramki, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Spotkanie odbyło się na Stade de la Mosson-Mondial 98.

Relacja z meczu Montpellier - Lorient

Dzisiaj na Stade de la Mosson-Mondial 98 odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Montpellier, pełniącymi rolę gospodarza, a gośćmi z Lorient. W ramach 28. kolejki Ligue 1 obie ekipy zmierzyły się ze sobą o godzinie 13:00.

Sprawozdanie z meczu

Zaczynamy od pierwszej połowy, która mimo starań obu drużyn nie przyniosła bramek. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite widowisko.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, aż w 55. minucie to Teji Savanier wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie. Gospodarze zyskali przewagę, a kibice oszaleli z radości.

Mimo usilnych starań drużyny Lorient, nie byli w stanie odrobić strat. Zawodnicy Montpellier walczyli dzielnie, a w samej końcówce, w 90. minucie, Yann Karamoh podwyższył prowadzenie, ustalając wynik meczu na 2-0.

W trakcie meczu sędzia Romain Lissorgue rozdał kilka żółtych kartek. Na początku spotkania kartonik zobaczył Julien Ponceau z drużyny gości, a następnie kolejno Jordan Ferri, Teji Savanier i Wahbi Khazri z Montpellier. Formose Mendy, Darlin Yongwa, Nathaniel Adjei, Mohamed Bamba oraz Panos Katseris otrzymali również kartki.

Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek w trakcie meczu.

Wynik 2-0 na korzyść Montpellier cieszy fanów, a zawodnicy mogą świętować kolejne zwycięstwo. Następne mecze zapowiadają się ciekawie, obie drużyny mają trudne starcia przed sobą. Czy Montpellier utrzyma swoją dobrą formę? Odpowiedzi na te pytania dowiemy się już niedługo.