Spotkanie pomiędzy Nice oraz Lorient zakończone wynikiem 3-0 na obiekcie Allianz Riviera

W ostatnim spotkaniu 30. kolejki Ligue 1 drużyna Nice podejmowała u siebie zespół Lorient. Mecz odbył się 19 kwietnia o godzinie 19:00 na stadionie Allianz Riviera. Gospodarze pewnie pokonali rywali wynikiem 3-0, prowadząc już 1-0 po pierwszej połowie. To było starcie, które zapadnie kibicom piłki nożnej w pamięć.

Ważne informacje o meczu:

Drużyny: Nice (Gospodarz) vs. Lorient (Goście)

Relacja z meczu:

Wspaniała atmosfera panowała na Allianz Riviera przed rozpoczęciem starcia pomiędzy Nice a Lorient. Kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc głośne i barwne kulisy tego starcia w ramach Ligue 1.

Początek meczu był intensywny, a już w 7. minucie Mohamed Bamba z drużyny gości otrzymał żółtą kartkę za faul. Gospodarze starali się narzucić swój styl gry, co zaowocowało bramką w 22. minucie. M. Sanson ustalił wynik na 1-0, wpisując się na listę strzelców.

Po przerwie zawodnicy Nice kontynuowali swoją ofensywną grę, co zaowocowało drugim golem w 53. minucie. Tym razem S. Touré podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0, sprawiając radość swoim kibicom.

Chociaż Lorient próbował odrobić straty, nie zdołali pokonać pewnego bramkarza Nice. Emocje sięgnęły zenitu w 57. minucie, gdy Ayman Kari z drużyny gości został ukarany żółtą kartką.

W końcówce spotkania, w 89. minucie, E. Guessand zapewnił kibicom Nice pełnię radości, zdobywając trzeciego gola dla swojego zespołu. Asystę przy tym trafieniu zanotował J. Todibo, który również zapisał się w protokołach.

Po ostatecznym gwizdku sędziego Jeremy Stinata, Nice triumfowało zdecydowanie 3-0 nad Lorient, zapewniając sobie ważne punkty w walce o pozycję w Ligue 1. Kolejne mecze obu drużyn zapowiadają się emocjonująco, a fani już teraz nie mogą doczekać się ich kolejnych występów.