Mecz Lorient - Rennes zakończony wynikiem 0-2

Lorient - Rennes 0-2. W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Lorient a Rennes.

Po pierwszej połowie meczu między Lorient a Rennes wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: G. Laborde 75' 0-1 J. Doku 78' 0-2 N. Aguerd

Żółte kartki Lorient:

Żółte kartki Rennes: Lovro Majer 32' Jeremy Doku 83'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia meczu - Bastien Dechepy, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lorient zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Metz. Kolejno natomiast Rennes z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne oraz Tottenham.

Dzisiaj wielu fanów z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania ligi Ligue 1. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Lovro Majer nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Lorient i Rennes z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.