Mecz Estac Troyes vs Lorient, wynik 2-0

Estac Troyes vs Lorient, wynik 2-0. W dniu 2021-12-01 18:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 16. Zmierzyły się Estac Troyes oraz Lorient.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes a Lorient zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: R. Ripart 6' 1-0 T. Dingomé R. Kouamé 34' 2-0 T. Dingomé

Żółte kartki Estac Troyes: Issa Kabore 63'

Żółte kartki Lorient: Stéphane Diarra 83'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter spotkania to Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes zmierzy się już z Bordeaux, następne spotkania z drużynami Nancy oraz Stade Brestois 29 natomiast Lorient podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Paris Saint Germain.

Bardzo często wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Issa Kabore Stéphane Diarra raz za razem serwują wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania przynudzają. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Estac Troyes i Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade de l'Aube.