Spotkanie pomiędzy Angers i Lorient zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stade Raymond-Kopa dnia 2021-11-21 14:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Angers oraz Lorient wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Angers i Lorient.

Gole strzelali: T. Mangani 68' 1-0

Żółte kartki Angers: Romain Thomas 26' Azzeddine Ounahi 39' Jimmy Cabot 72' Souleyman Doumbia 81'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Monaco i Reims natomiast Lorient z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Nantes.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ekscytujące starcia ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Romain Thomas nieprzerwanie gwarantują własnym sympatykom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to spotkania drętwe. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Angers oraz Lorient z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Raymond-Kopa.