Mecz Clermont Foot - Lorient, wynik końcowy 1-0

W emocjonującym pojedynku drużyn Clermont Foot i Lorient padł niespodziewany wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się w dniu 12 listopada 2023 roku o godzinie 14:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied. Oba zespoły nie potrafiły znaleźć drogi do bramki przeciwnika w pierwszej połowie, jednak w drugiej części spotkania Clermont Foot zdołało zdobyć decydujące trafienie. To zwycięstwo pozwoliło drużynie Clermont Foot awansować w tabeli Ligue 1. Czy Lorient zdoła się odbudować po tej porażce? Bądźcie na bieżąco, śledząc nasz serwis!

Clermont Foot vs Lorient - Relacja z meczu

Mecz pomiędzy drużynami Clermont Foot oraz Lorient odbył się w ramach 12. kolejki Ligue 1 na Stade Gabriel Montpied. Emocjonujące starcie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00 w dniu 12 listopada 2023 roku.

Na murawie obu drużyn panowała zacięta walka, która zaowocowała bramką w 69. minucie spotkania. Gola dla Clermont Foot zdobył S. Nicholson, dając swojej drużynie prowadzenie. Mimo starań przeciwników, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie gospodarzy żółte kartki obejrzeli: Cheick Konate (10'), Muhammed Cham-Saračević (47') oraz Alidu Seidu (85'). Natomiast zawodnicy Lorient także zostali ukarani żółtymi kartkami: Souleymane Isaak Touré (51') oraz Formose Mendy (57').

Sędzią spotkania był Romain Lissorgue z Francji.

Kolejne mecze dla Clermont Foot to starcia z zespołami Lens, Stade Brestois 29 oraz Lille. Z kolei Lorient zmierzy się z drużynami Metz, Toulouse oraz Marseille.