LE Havre - Lorient, wynik spotkania: 3-0

LE Havre - Lorient, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy LE Havre oraz Lorient zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-09-03 13:00 na stadionie Stade Océane rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy LE Havre a Lorient.

Gole strzelali: D. Kuzyaev 53' 1-0 L. Négo N. Alioui 70' 2-0 A. Joujou N. Mbemba 90' 3-0 A. Joujou

Żółte kartki LE Havre:

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki LE Havre:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna LE Havre stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Lille. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Montpellier.

Fani z zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak nieprzerwanie serwują fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Obserwujemy książkowe asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. LE Havre oraz Lorient i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Océane.