Bordeaux vs Lorient, wynik meczu 0-0

Bordeaux vs Lorient 0-0. Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 37 pomiędzy Bordeaux a Lorient.

Pierwsza część spotkania między Bordeaux a Lorient zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Bordeaux: Danylo Ignatenko 24' Fransérgio 70' Remi Oudin 86' Anel Ahmedhodžić 90'

Żółte kartki Lorient: Fabien Lemoine 45' Dango Ouattara 52' Armand Lauriente 56' Enzo Le Fée 90'

Czerwone kartki Bordeaux: Gideon Mensah 86'

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bordeaux stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i . Kolejno natomiast Lorient z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Danylo Ignatenko Fabien Lemoine stale gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Zdarzają się ostre sytuacje na faul, efektowne bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami okazują się zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że mecze nudzą. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Udział takich popularnych zespołów jak Bordeaux i Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.