Spotkanie Lens vs Lorient zakończone wynikiem 5-2

W dniu 2022-08-31 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Lens i Lorient.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lens a Lorient wynik to 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: F. Sotoca 24' 1-0 David Costa W. Saïd 28' 2-0 David Costa T. Moffi 41' 2-1 D. Ouattara T. Moffi 50' 2-2 D. Ouattara S. Samed 57' 3-2 J. Cabot F. Sotoca 77' 4-2 D. Machado L. Openda 86' 5-2 Ł. Poręba

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 63'

Żółte kartki Lorient: Dango Ouattara 58' Laurent Abergel 60' Terem Moffi 63'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia meczu to Benoît Bastien, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Nantes i Lyon. Kolejno natomiast Lorient z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Auxerre.

Bardzo często oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące starcia ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Jonathan Gradit Dango Ouattara raz za razem zapewniły wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Często natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się, że spotkania nudzą. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Lens i Lorient i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.