Na obiekcie Stade François Coty miał miejsce mecz pomiędzy Ajaccio i Lorient zakończony wynikiem 0-1

Ajaccio vs Lorient, wynik końcowy 0-1. Dnia 2022-09-04 13:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się Ajaccio i Lorient.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Ajaccio a Lorient wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: D. Ouattara 51' 0-1 E. Le Fée

Żółte kartki Ajaccio: Riad Nouri 38' Oumar Gonzalez 47' Mounaim El Idrissy 68' Mohamed Youssouf 90'

Żółte kartki Lorient: Ibrahima Kone 35'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania to Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ajaccio zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Clermont Foot. Kolejno natomiast Lorient z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Auxerre.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Riad Nouri Ibrahima Kone systematycznie zapewniają wyborowym fanom wiele emocji. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania męczą. Zdarzają się spektakularne asysty i gole, ostre faule gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Ajaccio oraz Lorient i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade François Coty.