Spotkanie między Lorient i Monaco dnia 2023-09-17 11:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir: wynik 2-2

Lorient kontra Monaco, wynik 2-2. Dnia 2023-09-17 11:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Lorient a Monaco.

Pierwsza połowa meczu między Lorient i Monaco zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: A. Tosin 2' 1-0 E. Kroupi A. Golovin 17' 1-1 Y. Fofana F. Balogun 69' 1-2 A. Golovin R. Faivre 90' 2-2 S. Touré

Żółte kartki Lorient:

Żółte kartki Monaco: Denis Zakaria 68'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania to Marc Bollengier, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Lorient stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Montpellier i Lyon natomiast Monaco z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Reims.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Denis Zakaria nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. Systematycznie natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Lorient i Monaco z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.