Angers - Lorient, wynik meczu: 1-2

Angers - Lorient, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Angers oraz Lorient wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-01-01 14:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Angers a Lorient.

Gole strzelali: A. Sima 10' 1-0 P. Capelle A. Sima 79' 1-1 E. Le Fée 88' 1-2 I. Koné

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 4' Farid El Melali 30' Cédric Hountondji 52'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia meczu to Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Clermont Foot. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z La Châtaigneraie. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Marseille.

Wielu kibiców śledzi fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Pierrick Capelle nieustannie zapewniają kapitalnym kibicom mnóstwo niezapomnianych emocji. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe bramki czy asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że spotkania męczą kibica. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych orazoglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Angers oraz Lorient z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Raymond-Kopa.