Monaco kontra Lorient 2-2

Spotkanie Monaco - Lorient zakończone wynikiem 2-2 na stadionie Stade Louis-II

W niedzielnym starciu Ligue 1 drużyny Monaco i Lorient nie szczędziły emocji kibicom zgromadzonym na Stade Louis-II. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę wskazywał 1-1. Spotkanie odbyło się dzień wcześniej, 17 marca o godzinie 14:00, jako część 26. kolejki ligowej.

Lorient - Lyon, wynik 0-2

Lorient - Lyon, wynik spotkania - 0-2

W ostatnim starciu Ligue 1 drużyna Lorient podejmowała u siebie ekipę Lyonu. Mecz odbył się 2 dni temu, 9 marca o godzinie 16:00 na Stade du Moustoir - Yves Allainmat. Ostatecznie to goście cieszyli się z sukcesu, pokonując gospodarzy 2-0, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Jak przebiegała ta konfrontacja? Zapraszamy do lektury relacji.

Rennes - Lorient, wynik 1-2

Spotkanie Rennes vs Lorient dnia 2024-03-03 16:05 - wynik końcowy 1-2

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Rennes i Lorient okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się w Roazhon Park, zakończyło się zwycięstwem Lorient 2-1. Mimo braku bramek w pierwszej połowie, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz Lorient vs Nantes zakończony wynikiem 0-1

Mecz Lorient - Nantes zakończony wynikiem 0-1 dnia 2024-02-24 16:00

W niedzielnym starciu ligowych rywali, Lorient podejmował u siebie drużynę Nantes w ramach 23. kolejki Ligue 1. Mecz, który odbył się dwie dni temu o godzinie 16:00 na Stade du Moustoir - Yves Allainmat, zakończył się zwycięstwem gości 0-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to Nantes zdołało zdobyć bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Strasbourg - Lorient, wynik 1-3

Mecz Strasbourg vs Lorient zakończony wynikiem 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Lorient, rozegrany na Stade de la Meinau, zakończył się zwycięstwem gości 3-1. Lorient już na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem, które utrzymał do końca spotkania. Starcie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Ligue 1, a odbyło się ono 18 lutego o godzinie 12:00.

Mecz Lorient vs Reims, wynik końcowy 2-0

Mecz Lorient - Reims zakończony wynikiem 2-0

W jednym z meczów 21. kolejki Ligue 1 drużyna Lorient podejmowała u siebie Reims w emocjonującym starciu, które odbyło się 11 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 na Stade du Moustoir - Yves Allainmat. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze triumfowali 2-0 nad gośćmi, zdobywając cenne trzy punkty.

Metz kontra Lorient 1-2

Spotkanie Metz kontra Lorient dnia 2024-02-04 14:00 - wynik końcowy 1-2

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Saint-Symphorien odbył się mecz pomiędzy drużynami Metz i Lorient w ramach 20. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lorient 2-1, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1-1. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00, a relację sporządzamy aktualnie, 4 dni po zakończeniu spotkania.

Mecz pomiędzy Lorient - LE Havre 3-3

Mecz Lorient - LE Havre zakończony wynikiem 3-3 na obiekcie Stade du Moustoir - Yves Allainmat dnia 2024-01-28 14:00

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stade du Moustoir - Yves Allainmat odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Lorient i LE Havre w ramach 19. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3, a wynik na przerwę to 1-1.

Lille kontra Lorient 3-0

Mecz Lille kontra Lorient na obiekcie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy dnia 2024-01-14 12:00: 3-0

Drużyny Lille i Lorient spotkały się w ramach 18. kolejki Ligue 1 w Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 1-0 po pierwszej połowie.

Mecz Lorient - Strasbourg, wynik 1-2

Mecz Lorient vs Strasbourg zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir dnia 2023-12-17 14:00

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lorient i Strasbourg. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki Ligue 1 na Stade Yves Allainmat - Le Moustoir. Wynik końcowy tego starcia to 1-2 na korzyść drużyny Strasbourg, która zdołała wygrać mimo prowadzenia 0-1 na przerwę.