Marseille vs Lorient, wynik meczu: 3-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Marseille a Lorient wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2023-01-14 18:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Marseille i Lorient.

Gole strzelali: T. Moffi 29' 0-1 Y. Cathline S. Kolašinac 38' 1-1 C. Ünder A. Sánchez 53' 2-1 S. Gigot J. Veretout 59' 3-1

Żółte kartki Marseille: Cengiz Ünder 50'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter spotkania to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Marseille zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Monaco i Nantes a Lorient z Bastia. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Reims.

W dzisiejszych czasach fani futbolu z zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Cengiz Ünder często zapewniają swoim stałym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to widowiska statyczne. Zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Marseille oraz Lorient w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.

Dowiedz się czegoś nowego - Zajrzyj w link!