Dnia 2023-01-11 20:00 miał miejsce mecz Lorient vs Monaco zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2023-01-11 20:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Lorient oraz Monaco.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lorient i Monaco wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: B. Embolo 61' 0-1 Mohamed Camara D. Ouattara 75' 1-1 E. Le Fée T. Moffi 77' 2-1 D. Ouattara W. Ben Yedder 90' 2-2 I. Jakobs

Żółte kartki Lorient: Bonke Innocent 42'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 37'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter meczu to Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lorient stanie naprzeciw Bastia, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Reims. Kolejno natomiast Monaco podejmie Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre oraz Clermont Foot.

Wierni kibice śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Bonke Innocent Caio Henrique niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zajadłe, rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Trafiamy na książkowe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Lorient i Monaco w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.