Auxerre vs Lorient, wynik meczu: 1-3

Auxerre vs Lorient 1-3. W dniu 2022-09-16 19:00 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Auxerre i Lorient.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Auxerre oraz Lorient zakończyła się 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: D. Ouattara 15' 0-1 J. Ponceau T. Moffi 36' 0-2 M. Talbi E. Le Fée 42' 0-3 G. Hein 50' 1-3

Żółte kartki Auxerre: Gideon Mensah 40' Birama Touré 75' Remy Dugimont 83'

Żółte kartki Lorient: Gedeon Kalulu 59'

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania - Ruddy Buquet, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Auxerre zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Clermont Foot i Nice natomiast Lorient podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Reims.

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Gideon Mensah Gedeon Kalulu nieprzerwanie serwują wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Zdarzają się bezlitosne faule, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Auxerre oraz Lorient z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.