Lorient - Clermont Foot, wynik meczu 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lorient oraz Clermont Foot wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Lorient a Clermont Foot.

Gole strzelali: T. Moffi 24' 1-0 T. Moffi 41' 2-0 J. Ponceau M. Saračević 62' 2-1 K. Andrić

Żółte kartki Lorient: Gedeon Kalulu 15'

Żółte kartki Clermont Foot: Neto Borges 22' Maxime Gonalons 39' Neto Borges 48'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Clermont Foot: Neto Borges 48'

Główny arbiter spotkania - Willy Delajod, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Lorient zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Lyon. Kolejno natomiast Clermont Foot z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Strasbourg.

Wielu kibiców z zapałem śledzi bardzo fascynujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Gedeon Kalulu Neto Borges często zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Lorient oraz Clermont Foot oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.