Rennes - Lorient, wynik spotkania - 0-1

Rennes - Lorient 0-1. Dnia 2022-08-07 15:05 na stadionie Roazhon Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 1. Zmierzyły się ze sobą Rennes i Lorient.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rennes i Lorient wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: A. Theate 65' 0-1

Żółte kartki Rennes: Adrien Truffert 62' Hamari Traore 87' Arthur Theate 87'

Żółte kartki Lorient: Vincent Le Goff 75'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania to Bastien Dechepy, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Rennes stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Lens natomiast Lorient podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Clermont Foot.

Wierni fani śledzą interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Adrien Truffert Vincent Le Goff raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, efektowne bramki i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Rennes i Lorient w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Roazhon Park.