Spotkanie Lorient kontra Marseille, wynik 0-3

Lorient kontra Marseille wynik 0-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lorient a Marseille wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2022-05-08 15:05 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 36. Zmierzyły się Lorient i Marseille.

Gole strzelali: B. Dieng 39' 0-1 C. Ünder M. Guendouzi 48' 0-2 Luan Peres Gerson 67' 0-3 B. Dieng

Żółte kartki Lorient: Fabien Lemoine 56'

Żółte kartki Marseille: William Saliba 65'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter meczu to Bastien Dechepy, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lorient stawi czoła Bordeaux, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Rennes a Marseille z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wielu kibiców z zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Fabien Lemoine William Saliba nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Lorient i Marseille jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.