Dnia 2022-05-01 13:00 miało miejsce spotkanie Lorient kontra Reims: końcowy wynik 1-2

W dniu 2022-05-01 13:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 35. Zmierzyły się Lorient oraz Reims.

Pierwsza połowa spotkania między Lorient oraz Reims zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: A. Zeneli 17' 0-1 E. Touré T. Moffi 32' 1-1 E. Le Fée E. Touré 59' 1-2 K. Doumbia

Żółte kartki Lorient: Thomas Monconduit 22' Laurent Abergel 74'

Żółte kartki Reims: Kamory Doumbia 57'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu - P. Gaillouste. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lorient stawi czoła Marseille, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz Estac Troyes natomiast Reims zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne oraz Nice.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Thomas Monconduit Kamory Doumbia często zagwarantowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Zmagania między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, wyjątkowe bramki czy asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Lorient oraz Reims z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.