Spotkanie Nice vs Lorient zakończone wynikiem 2-1

Nice vs Lorient, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-04-17 11:00 na stadionie Allianz Riviera odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Nice i Lorient.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nice i Lorient zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: A. Delort 54' 1-0 A. Laurienté 61' 1-1 V. Le Goff A. Delort 88' 2-1 K. Dolberg

Żółte kartki Nice: Flavius Daniliuc 45' Khépren Thuram 78'

Żółte kartki Lorient: Moritz Jenz 53'

Czerwone kartki Nice:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter spotkania to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Nice stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Bordeaux. Kolejno natomiast Lorient podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Reims.

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Flavius Daniliuc Moritz Jenz częstokroć zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze nudzą fana. Systematycznie obserwujemy idealne gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska sportowe ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nice i Lorient w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Allianz Riviera.