Na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir dnia 2022-02-06 12:00 odbyło się spotkanie między Lorient oraz Lens zakończone wynikiem 2-0

Lorient kontra Lens, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza część spotkania między Lorient i Lens zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-02-06 12:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Lorient a Lens.

Gole strzelali: S. Soumano 43' 1-0 A. Laurienté I. Koné 76' 2-0

Żółte kartki Lorient:

Żółte kartki Lens: Christopher Wooh 45' Massadio Haïdara 79' Przemysław Frankowski 87'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Lens: Yannick Cahuzac -5'

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lorient zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Lens z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Angers.

Bardzo często wielu kibiców śledzi interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Christopher Wooh raz za razem sprawiają kapitalnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między drużynami bywają nader bezkompromisowe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki nudne. Ustawicznie obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych zespołów jak Lorient i Lens z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.