Spotkanie Lille kontra Lorient zakończone wynikiem 3-1

Dnia 2022-01-19 18:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Lille a Lorient.

Pierwsza część spotkania między Lille i Lorient zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: I. Lihadji 10' 1-0 M. Jenz 19' 2-0 Reinildo 30' 3-0 Renato Sanches S. Soumano 90' 3-1

Żółte kartki Lille:

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter spotkania - Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lille stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Montpellier i Metz a Lorient z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Montpellier.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z entuzjazmem śledzi ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania między piłkarzami są nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często żółtą kartką, niezwykłe asysty czy bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Lille i Lorient i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.