Mecz Metz - Lorient zakończony wynikiem 4-1 dnia 2021-12-12 14:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien

Metz - Lorient 4-1. Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Stade Saint-Symphorien odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Metz a Lorient.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Metz a Lorient wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: P. Sarr 5' 1-0 M. Jenz 9' 2-0 F. Boulaya 19' 3-0 M. Jenz 69' 3-1 I. Niane 80' 4-1 F. Boulaya

Żółte kartki Metz: Vincent Pajot 49' Pape Matar Sarr 89'

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 17' Julien Laporte 28'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Metz zmierzy się już z Bergerac, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Strasbourg. Kolejno natomiast Lorient z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Lille.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Vincent Pajot Laurent Abergel nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom wiele pozytywnych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się przepiękne asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania sportowe ligi Ligue 1 oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Metz i Lorient i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Saint-Symphorien.