Na stadionie Stade de la Meinau odbyło się spotkanie Strasbourg kontra Lorient: wynik 4-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Strasbourg a Lorient wynik to 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-10-31 14:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Strasbourg i Lorient.

Gole strzelali: L. Ajorque 28' 1-0 H. Diallo 39' 2-0 H. Diallo 45' 3-0 A. Thomasson 64' 4-0 I. Sissoko

Żółte kartki Strasbourg: Ibrahima Sissoko 36'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Strasbourg stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Reims i Monaco. Kolejno natomiast Lorient z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Rennes.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą bardzo interesujące potyczki ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Ibrahima Sissoko bardzo często zapewniły swoim stałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami okazują się bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Strasbourg i Lorient i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade de la Meinau.