Lorient kontra Bordeaux, wynik spotkania: 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lorient a Bordeaux zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-10-24 13:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Lorient i Bordeaux.

Gole strzelali: A. Elis 46' 0-1 J. Onana J. Laporte 76' 1-1 F. Lemoine

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 45' Quentin Boisgard 67' Julien Laporte 79' Sambou Soumano 90'

Żółte kartki Bordeaux: Javairô Dilrosun 18' Remi Oudin 72'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Bordeaux: Junior Onana 86'

Główny arbiter meczu - Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lorient stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Angers. Kolejno natomiast Bordeaux z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Metz.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Laurent Abergel Javairô Dilrosun nieraz zagwarantowały kapitalnym fanom wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że widowiska męczą. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Lorient oraz Bordeaux z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.