Reims vs Lorient, wynik meczu - 0-0

Dnia 2021-09-19 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Reims a Lorient.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims a Lorient zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Reims: M. Munetsi 12' A. Matusiwa 69'

Żółte kartki Lorient: J. Laporte 75' L. Abergel 88' S. Diarra 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Reims stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Nantes i Lens natomiast Lorient zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Clermont Foot.

Dzisiaj wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Munetsi J. Laporte niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Nieustannie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims oraz Lorient w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.