Na obiekcie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbyło się spotkanie Lorient vs Lille: 2-1

Lorient vs Lille 2-1. Dnia 2021-09-10 19:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Lorient i Lille.

Pierwsza część spotkania między Lorient i Lille zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Lauriente 7' 1-0 T. Moffi B. Yilmaz 25' 1-1 T. Moffi 87' 2-1

Żółte kartki Lorient: L. Abergel 34' Q. Boisgard 90'

Żółte kartki Lille: A. Gomes 44' Xeka 90'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Lille:

Główny arbiter spotkania to C. Turpin. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lorient zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Nice i Lyon. Kolejno natomiast Lille z VfL Wolfsburg. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Reims.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi starcia ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak L. Abergel A. Gomes nieraz zagwarantowały własnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Lorient i Lille i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.